MÖBLER / Bord / Bord 16164038
nr 1616 4038
Bord
1900-tal, uppfällbart lock. Bredd: 78 cm, djup: 52 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:57:15
29/4 19:50:14